(قوانین و مقررات)

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آرتان دیجیتال اقدام کند.
همچنین از آنجا که آرتان دیجیتال یک وب‌سایت فروش آنلاین در حوضه لپتاپ های گیمینگ و ابزار های فیلم برداری و عکاسی است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

محصولات ارائه شده در وب‌سایت، توسط آرتان دیجیتال از شرکت‌های معتبر خریداری و عرضه می‌شود.
 - سفارش حداکثر نسبت به شهری که مشتری آدرس داده است در 2 کاری پس از زمان سفارش‌گذاری در آرتان دیجیتال انجام می شود.
- در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و آرتان دیجیتال تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.

گارانتی

- تمامی کالا ها 7 روز مهلت تست را دارند.

ضمانت تست و برگشت رایگان آرتان دیجیتال فقط به صورت 7 روز بازگشت از تاریخ دریافت محصول توسط مشتری بوده و آرتان دیجیتال هیچ گونه تعهد و مسئولیت رسمی و مستقیمی بعد از سرویس بازگشت 7 روزه نخواهد داشت، اما با توجه به گارانتی رسمی شرکت سازنده کاربران خواهد توانست پس از آن نیز مستقیماً از شرکت سازنده سرویس و خدمات پس از فروش‌ دریافت نمایند.

هر گونه آثار ضربه‌خوردگی، باز شدن پیچ، فشار، دستکاری فیزیکی، ضایعه فیزیکی و سوختگی محصول را از سرویس بازگشت 7 روزه خارج خواهد نمود. همانگونه که آرتان دیجیتال خود را ملزم به ارائه محصولات به بهترین شیوه  می‌داند کاربر نیز بایستی در طی مهلت تست 7 روزه در قبال محصول دریافتی احساس مسئولیت نموده و از محصول دریافتی به خوبی مراقبت نماید. به همین سبب هر گونه آثار ضربه‌خوردگی، ضایعه فیزیکی و سوختگی احتمالی توسط کاربر شامل گارانتی مهلت تست 7 روزه نخواهد بود.

هر گونه مخدوش کردن شماره سریال و اطلاعات دستگاه و یا هر کدام از قطعات همراه توسط مشتری محصول را از ضمانت 7 روزه بازگشت خارج خواهد کرد. تمامی محصولات دارای شماره سریال ویژه‌ای خواهد بود که مختص خود آن دستگاه است. این شماره سریال دارای اهمیت ویژه‌ای در بحث گارانتی است. به همین دلیل هر گونه مخدوش نمودن عمدی و غیرعمدی شماره سریال محصول دریافتی توسط کاربر، محصول را از سرویس مهلت تست 7 روزه خارج خواهد نمود. جهت رعایت حقوق مصرف کننده و تضمین کیفی و اخلاقی چرخه فعالیت، امکان برگشت و تعویض سلیقه‌ای محصولات به هیچ وجه مقدور نیست. لطفاً قبل از خرید کانفیگ، مشخصات و مقایسه‌های لازم را به دقت انجام دهید.

محصول ارسالی در آرتان دیجیتال همواره با فاکتور فروش آرتان دیجیتال (شامل شماره سریال دستگاه ، تاریخ خرید و مهر فروشگاه) همراه خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی و بازگشت محصول طی مهلت تست 7 روزه به آرتان دیجیتال، فاکتور مربوط به محصول بایستی همراه با محصول برگشت داده شود.

تمامی اقلام لپ‌تاپ هنگام بازگشت محصول بایستی به شرکت آرتان دیجیتال برگشت داده شود، در غیر این صورت محصول شامل گارانتی بازگشت 7 روزه نخواهد بود. در صورت هرگونه مشکل احتمالی و بازگشت محصول در مهلت تست 7 روزه، محصول بازگشتی به آرتان دیجیتال بایستی دقیقا حاوی محتوای محصول هنگام دریافت باشد.

خریدار بایستی قبل از دریافت محصول از شرکت پست یا شرکت‌های تحویل دهنده به وضعیت محصول توجه نموده و هرگونه آثار ضربه‌خوردگی احتمالی، باز شدن جعبه، دستکاری و یا روشن شدن دستگاه را به پشتیبانی‌های سایت اطلاع دهند.

محصول بازگشتی به آرتان دیجیتال در مدت 7 روزه ضمانت بازگشت بایستی با دقت و حساسیت توسط مشتری بسته‌بندی و ارسال گردد و آرتان دیجیتال هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال عدم توجه کاربر به تقویت بسته‌بندی مرسوله ارسالی ندارد. همانگونه که اشاره شد بخش ارسال آرتان دیجیتال با حساسیت و دقت خاصی محصول خریداری شده توسط کاربر را ارسال خواهد نمود. در همین راستا نیز چنانچه محصولی به آرتان دیجیتال طی مدت ضمانت 7 روزه توسط کاربر برگشت داده شود، کاربر موظف خواهد بود توجه کافی را در ارسال مرسوله به آرتان دیجیتال داشته باشد و حدالامکان مرسوله را همانند وضعیت دریافتی به آرتان دیجیتال ارسال نماید. استفاده از کارتن اصلی، لایه‌های محافظ پلاستیک حبابدار و تمامی لایه‌های محافظ همراه جهت تقویت بسته‌بندی و جلوگیری از صدمه کاملاً ضروری خواهند بود.
- آرتان دیجیتال ضمانت اصل بودن کالاها را می کند.

- بازگشت کالا و برگشت پول تنها درصورتی مورد قبول است که مشتری کالای مورد نظر را از پلمپ کارخانه خارج نکرده باشد و کارشناس ما تایید کند.

*شعار ما قیمت ماست*

قوانین در حال به روز رسانی...